Mooiland verbetert dienstverlening

Mooiland is nieuwe en bestaande huurders graag goed van dienst. Deze maand werken wij aan verbetering van die dienstverlening. Het kan namelijk altijd beter! De verbetering heeft medio december wel gevolgen voor de bereikbaarheid van de klantenservice.

In december vervangt Mooiland alle systemen door één nieuw systeem waarmee wij u beter kunnen helpen. Die vervanging is een ingewikkelde klus. Daarom is Mooiland opwoensdag 16 en donderdag 17 december telefonisch niet bereikbaar. Op dinsdag 15 december zijn wij tot 16.00 uur telefonisch te bereiken.

 

Heeft u een spoedreparatie aan uw woning die niet tot 18 december kan wachten? Bel dan het gebruikelijke nummer en u wordt doorgeschakeld.

 

Op vrijdag 18 december zijn de collega’s van de klantenservice overgeschakeld op het nieuwe systeem en weer in staat om uw vragen te beantwoorden. De contactgegevens staanhier.